Apartmán 1

-Jedná se o bytovou jednoutku typu 2+kk o celkové výměře 60m2. Apartmán je určen a vybaven pro maximální komfort nejvíce 2 osob.  

Obývacímu pokoji dominuje luxusní  pohovka. V ložnici si odpočinete na kvalitní a velmi pohodlné posteli typu boxspring. Kuchyně je plně vybavena -sklokeramická varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar. Součástí apartmánu je moderní koupelna s rohovou vanou. Na vyžádání Vám rádi připravíme dětskou postýlku, jídelní židličku nebo hračky pro dítě. Pro dlouhodobě ubytované je k dispozici sdílená pračka v suterénu budovy. 


-It is a housing unit type 2 + 1 , 60 m2. The apartment is designed and equipped for maximum comfort 2 people.

The living room is dominated by a leather sofa. In the bedroom you can relax on a quality and very comfortable box-type bed. The kitchen is fully equipped - ceramic hob, dishwasher, microwave with grill, refrigerator, kettle, coffee maker. The apartment has a modern bathroom with a corner bath. On request, we will be happy to prepare a cot, high chair or toys for the children.


Apartmán 2

-Jedná se o bytovou jednoutku typu 2+kk o celkové výměře 72m2. Apartmán je určen a vybaven pro maximální komfort nejvíce 4 osob. Děti jsou u nás vítány. 

 Apartmán je vybaven kvalitní sedací soupravou, manželskou postelí a dvěmi samostatnými postelemi typu boxspring. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyně (sklokeramická varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar) a moderní koupelna se sprchovým koutem. Na vyžádání Vám rádi připravíme dětskou postýlku, jídelní židličku nebo hračky pro děti. Pro dlouhodobě ubytované je k dispozici sdílená pračka v suterénu budovy.


-It is a residential unit type 2 +1 , 72 m2. The apartment is designed and equipped for maximum comfort of up to 4 people. Children are welcome with us.

The apartment is equipped with a quality sofa, a double bed and two single boxspring beds. The apartment includes a fully equipped kitchen (ceramic hob, dishwasher, microwave with grill, refrigerator, kettle, coffee maker) and a modern bathroom with shower. On request, we will be happy to prepare a cot, high chair or toys for children.

Apartmán 3

-Jedná se o bytovou jednoutku typu 2+kk o celkové výměře 72m2. Apartmán je určen a vybaven pro maximální komfort maximálně 4 osob. Děti jsou u nás vítány.

Apartmán je vybaven kvalitní sedací soupravou, manželskou postelí a dvěmi samostatnými postelemi typu boxspring. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyně (sklokeramická varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar) a moderní koupelna se sprchovým koutem. Na vyžádání Vám rádi připravíme dětskou postýlku, jídelní židličku nebo hračky pro děti. Pro dlouhodobě ubytované je k dispozici sdílená pračka v suterénu budovy.


-It is a residential unit type 2 +1, 72 m2. The apartment is designed and equipped for maximum comfort of up to 4 people. Children are welcome with us. 

The apartment is equipped with a quality sofa, a double bed and two single boxspring beds. The apartment includes a fully equipped kitchen (ceramic hob, dishwasher, microwave with grill, refrigerator, kettle, coffee maker) and a modern bathroom with shower. On request, we will be happy to prepare a cot, high chair or toys for children.

 Apartmán 4

-Jedná se o bytovou jednoutku typu 1+kk o celkové výměře 32m2. Apartmán je určen a vybaven pro maximální komfort 1-2osob.

Apartmán je  zařízen velmi útulně a zároveň účelně s nadstandardním vybavením. 

Součástí  je plně vybavený kuchyňský kout (myčka nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar), manželská postel typu boxspring a moderní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. 


-It is one bedroom apartment, 32m2. The apartment is designed and equipped for maximum comfort 1-2 people.

The apartment is furnished very cozy and at the same time purposefully with above-standard equipment.

It includes a fully equipped kitchenette (dishwasher, refrigerator, ceramic hob, microwave, coffee maker), a double boxspring bed and a modern bathroom with shower and toilet.

Zahrádka/Garden

Hostům je k dispozici minizahrádka. 

A mini garden is available to guests.