na stránkách probíhají úpravy, děkujeme za pochopení

Apartmán 1

Apartmán pro 2 osoby- obývací pokoj je vybaven rohovou koženou sedací soupravou. V ložnici si odpočinete na luxusní a velmi pohodlné posteli boxspring. Kuchyně je plně vybavena -sklokeramická varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar. Součástí apartmánu je krásná moderní koupelna s rohovou vanou.


Apartmán 2

Apartmán pro 4 osoby. Apartmán je vybaven kvalitní sedací soupravou, manželskou postelí a dvěmi samostatnými postelemi typu boxspring. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň (sklokeramická varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar) a moderní koupelna se sprchovým koutem.

Apartmán 3

Apartmán pro 4 osoby. Apartmán je vybaven kvalitní sedací soupravou, manželskou postelí a dvěmi samostatnými postelemi. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyň (sklokeramická varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar) a moderní koupelna se sprchovým koutem.

                             Apartmán 4

Slunný apartmán typu 1+kk (20m2). Apartmán je  zařízen velmi útulně a zároveň účelně s nadstandardním zařízením. Součástí  je moderní koupelna se sprchovým koutem a toaletou, plně vybavený kuchyňský kout (myčka nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar). 

Zahrádka

V letních dnech je možno využít zahrádky ve dvoře...