Apartmán 1

Jedná se o bytovou jednoutku typu 2+1 o celkové výměře 60m2. Apartmán je určen a vybaven pro maximální komfort nejvíce 2 osob.  

Obývacímu pokoji dominuje kožená sedací souprava. V ložnici si odpočinete na kvalitní a velmi pohodlné posteli typu boxspring. Kuchyně je plně vybavena -sklokeramická varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar. Součástí apartmánu je moderní koupelna s rohovou vanou. Na vyžádání Vám rádi připravíme dětskou postýlku, jídelní židličku nebo hračky pro dítě. 


Apartmán 2

Jedná se o bytovou jednoutku typu 2+1 o celkové výměře 72m2. Apartmán je určen a vybaven pro maximální komfort nejvíce 4 osob. Děti jsou u nás vítány. 

 Apartmán je vybaven kvalitní sedací soupravou, manželskou postelí a dvěmi samostatnými postelemi typu boxspring. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyně (sklokeramická varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar) a moderní koupelna se sprchovým koutem. Na vyžádání Vám rádi připravíme dětskou postýlku, jídelní židličku nebo hračky pro děti.

Apartmán 3

Jedná se o bytovou jednoutku typu 2+1 o celkové výměře 72m2. Apartmán je určen a vybaven pro maximální komfort maximálně 4 osob. Děti jsou u nás vítány.

Apartmán je vybaven kvalitní sedací soupravou, manželskou postelí a dvěmi samostatnými postelemi typu boxspring. Součástí apartmánu je plně vybavená kuchyně (sklokeramická varná deska, myčka nádobí, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar) a moderní koupelna se sprchovým koutem. Na vyžádání Vám rádi připravíme dětskou postýlku, jídelní židličku nebo hračky pro děti.

 Apartmán 4

Jedná se o bytovou jednoutku typu 1+kk o celkové výměře 20m2. Apartmán je určen a vybaven pro maximální komfort 1-2osob.

Apartmán je  zařízen velmi útulně a zároveň účelně s nadstandardním vybavením. 

Součástí  je plně vybavený kuchyňský kout (myčka nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, kávovar), manželská postel typu boxspring a moderní koupelna se sprchovým koutem a toaletou. 

Zahrádka

V teplých dnech je možno využít posezení na malé, ale útulné zahrádce.